عيدانه

نداي «يـا مقلب القلوب و الابصار» آمدن بهار را زمزمه مي كند،  زمستان رخت بر مي بندد و شكوفه ها به سوي فصلي تازه سير مي كنند . دلهاي نيازمند ما با ذكر «يـا محول الحول والاحوال» به شهر شكوفه هاي دين و رحمت هجرت  مي كند و آنگاه كه شميم ياد پيامبر (ص) و ائمه اطهار (ع) با آمدن ماه ربيع  «يـا مدبر اليل و النهار» را نويد مي دهد ،تنها يك قدم  تا «حول حالنا الي احسن الحـال» باقي   مي ماند . 

فرا رسيدن بهـــار 1386 را خدمت همه دوستان عزيز تبريك عرض نموده و آرزوي صحت و توفيق همه عزيزان را از خداوند منان مسئلت دارم.

198.jpg

/ 7 نظر / 19 بازدید
شمس نيا

سلام آغاز سال ۱۳۸۶ را پیشاپيش تبريک میگم به ما سری بزن

صبح

و انگار که زایش دیگرباره زمین و تکمیل دور دوار چندهزار و چندصد باره ای دیگر ، نوید و کرشمه آفرینش یک اتفاق خوب دیگرست برای زمین پیر و که عالم پیر را دیگر باره جوان سازد ... و دیو کردارهای بد ماضی را بورود فرشته ، از سرزمین دلها بزداید. روز که نو می شود ، تابلوئی نغز از بیان امیر سخن برایم مجسم است که رویش با سبزینه های بهاری نوروز نوشته است: «« و اذا رایتم الربیع،فاکثروا ذکر النشور ...»» که چون روزتان به بهار نو گشت یاد آرید از یاد رستاخیز عظیم تر

صادقانه

سلام مسافر خستگی ناپذير،ممنونم که چندين بار ما رو شرمنده حضور خودت کردی و من نتونستم پاسخ محبتتون رو بدم با فرا رسيدن سال نو ،سالی همراه با موفقيت وبهروزی وشادکامی را برای شما دوست عزيز و با معرفت از خداوند بزرگ خواهانم . مسافر!سفر به سلامت.

فاهوس

محتشم بزرگوار ، از تبریک ممنون. امید که روزهای بهتری در پیش داشته باشید.

صبح

و او آمد که هيمنه کسرويان را به آفرينش سلمان و ابی ذر و مقداد ، در هم شکند ... محمد ،‌ با هزار ناز و کرشمه ، با تکع لبری که هميشه بر سر اوست ... آمد که دنيا را باز آفريند و رابطه ميان آدميان را هم الهم صل علی محمد و ال محود و عجل فرجهم