فهمیده ای دیگر از دیار زابلستان شهید محمد گلدوی

محمد گلدوی بسیجی جان بر کف به همراه چند نفر دیگر از همرزمان بسیجی و پاسدار خودمشغول بازرسی میهمانان مراسم میلاد ثارالله و دعای کمیل در ورودی مسجد جامع زاهدانبود.

فردی قصد وارد شدن به داخل مسجد را دارد، شهید گلدوی می خواهد او رابازرسی کند اما وی مانع می شود، شهید که به این تازه وارد مشکوک شده بود درصددجلوگیری از ورود او برمی آید ولی این مهاجم سعی می کند خود را از سمت ورودی خواهران به داخل جمعیت حاضردر صحن مسجد برساند که شهید گلدوی با تلاش زیاد مانع او می شود.

 با وجودی که فرد مهاجم تلاش می کند خودرا به داخل مسجد برساند اما شهید گلدوی او را در آغوش می گیرد و تلاش می کند اینمهاجم را از جمعیت دور کند و در همین هنگام تروریست جنایتکار با کشیدن ضامن بمباقدام به انفجار می کند.

رشادت این بسیجیاز بروز یک فاجعه بزرگتر انسانی جلوگیری کرد زیرا اگر فرد مهاجم می توانست خود رابه داخل مسجد برساند افزون بر صد نفر شهید و صدها نفر دیگر زخمی می شدند.

حال این موقعیتی است برای آنان که داعیه وطن پرستی دارند و خود را مستحق حقوقی بیش از آنچه اکنون دارند میدانند که برای این مام وطن چه کرده اید در زمانی که گلدویها برای دفاع از هموطنان خود اینگونه قربانی میشوند و دوفرزند خردسال و همسر خود را تنها میگذارند و شما در هر ساعت از شبانه روز اجازه خاموش شدن چیلر ها ، کولر گازی ها و ... را نمیدهید که مبادا دمای بدنتان دچار تغییر شود به چه حقی حقوق بیشتر میخواهید ؟؟؟!!!

/ 2 نظر / 4 بازدید
تینا

سلام آقای محتشم داستن رو نصفه نیمه و کوتاه ول کردی پس بقیه ش چی پیروز و شادکام

mohammad reza etemadian

سلام اینطور به نظر میاید که هر دولتی که سی‌ سال سر کار بوده باید بره، تونس مصر بحرین سعودی ایران ؟ حضرت امام خمینی فرمودند ملت باید قدری تحمل داشته باشند و میخواهیم زندگی‌ مادی شما مرفه باشد.اما متاسفانه سی‌ سال انقلاب را دادیم آقای احمدی نژاد رئیس جمهور بشه خون انقلاب را ما بسیجیهآ ریختیم ولی‌ این آقا لذتش را میبره ، کسی‌ نمیگه نیرویه اتمی‌ نباید داشته باشیم ولی‌ نباید بخاطرش انقدر با دنیا در بیفتی که مجبور بشوید یآرانها را قطع کنید. این نیروی اتمی‌ مردم را بی‌ نیرو کرده.