س ل ا م = سلام

بالاخره کارتم اومد سه ماه طول کشید البته نه اینکه سه ماه منتظر باشم و خواب و خوراک نداشته باشم ولی به هر حال هر کسی انتظار رو یه جور تحمل میکنه من هم از روز اول ثبت نام منتظر بودم گفته بودن سه ماه ولی یه کم زود تر اومد (بر خلاف وعده وعید های بعضی ها ......) الان هم گذاشتمش رو میز که همه ببینن و در جریان باشن یه وقت مشکل تراشی نشه . اتفاقا هر کی هم اومده تو اتاق و دیده طالب شده میگه واسه من هم یه فرم پر کن و ما هم با شعف دل قبول کرده و در لابلای کارهای سنگین که وقت آپ کردن درست و حسابی رو از ما گرفته  اطاعت امر کرده و میریم روی ایکون ie .

نمیدونم واسه بقیه هم همین حس وجود داره یا نه ولی خودم یه جورایی حس میکنم که جاودانه شده ام هر چند که سابق هم چند باری فرمهایی که دست بعضیا میدیدم رو در این مورد پر کرده بودم ولی نه نشانه ای نه چیزی که بدونم واقعا اساس و پایه داشته این فرمها یا نه و حالا نمیدونم چرا پس از چند سال دسترسی به  نت این همه دیر به فکرم خطور کرد که از اینجا دنبال کارمو بگیرم خلاصه یه چند روزیه که احساس سبکی میکنم و اون احساس پوچی و بیهودگی که همیشه آزارم میداد رخت بر بسته و دیگه هیچ نشونی ازش نیست دو سه سال پیش بود که واسه امتحان گواهینامه میرفتیم یه بنده خدایی برخورد کردیم که با ماسک میگشت . چند بار خواستم ازش علت ماسک زدنش رو بپرسم ولی از اونجایی که خیلی خیلی کم رو تشریف دارم و تا حدودی در ارتباط برقرار کردن با غیر آشنایان دچار مشکل نتونستم تا اینکه خودش اومد طرف من و  سر صحبت رو باز کرد و فهمیدم ناراحتی کلیه دارشته و حالا پیوند داده و به قول خودش دوباره متولد شده . درباره منبع تامین کلیه پرسیدم که معلوم شد یکی از همشهریای خودم که یه دختر خانوم 16-17 ساله بوده بر اثر تصادف دچار مرگ مغزی شده و خونوادش هر دو کلیه و یکی دیگه از اعضاء‌ قابل اهدا رو به سه نفر اهدا کرده اند و حالا هر سه نفر در کمال سلامت زندگی میکنند .

ازش پرسیدم که خانواده اهدا کننده رو میشناسی ؟ جوابش مثبت بود و گفت که : بعد از چند سال که از عمل پیوند میگذره رفت و آمدها مون روز به روز بیشتر شده مثل دو خونواده که از قدیم با هم دوست بوده و فامیل باشیم رفاقتمون به هم نزدیک تر شده .

حالا شما دوستای عزیز هر کی که دلش میخواد یه زندگی جاودانه داشته باشه - البته از خدا میخوام که 120 سالگی رو همه جشن بگیرید ولی خوب اتفاقه و تقدیر این آرزوهای ما رو نمبینه - لینک زیر مربوط میشه به سایت ایران اهدا که خودش همه چیز رو توضیح داده

http://www.iran-ehda.com

در سایه خالق شقایقهای سرخ و نیلوفرهای آبی موفق باشید و پایدار